Naslovnica >Osoblje >Nikolina Škorpil
+385-1-6609-609
Jakuševečka 6, HR-10000 Zagreb, Hrvatska

Učiteljica 5. razreda

Education takes place by virtue of what you are, or rather, let us say, what you make of yourself when you are amongst children. You must never lose sight of this.

Rudol Steiner
Discussions with teachers

O učiteljici Nikolini Škropil

Nikolina Škorpil je učiteljica glavne nastave u Waldorfskoj školi u Zagrebu od 2009 godine. Ovo je njena druga generacija učenika koju će ispratiti od 1 do 8-og razreda osnovnoškolskog obrazovanja.
Nikolina je završila Učiteljsku akademiju, te stekla zvanje diplomiranog učitelja, te učitelja engleskog jezika. I dalje radi na svom stručnom obrazovanju, ujedino je apsolventica IWP-a, te pohađa magisterij iz područja pedagoških istraživanja na Sveučilištu Rudolfa Steinera u Oslu.