Božićni sajam Waldorfske škole

Božićni sajam

Naslovnica >Događanja >Božićni sajam
Božićni sajam

Božićni sajam Waldorfske škole održava se u prosincu i otvoren je za sve prijatelje Škole!

Prije sajma su roditelji i gosti počašćeni pjesmom, recitacijama i euritmijskim izvedbama koje u dvorani Iona pripremaju razredi od drugog do osmog, ali i posebno dojmljivim nastupom Školskog zbora, Orkestra, kao i pojedinačnim nastupima učenika.

Nakon nastupa otvara se prodajni dio sajma gdje učenici škole, ali i prijatelji, kreativni i ekološki izlagači nude svoje unikatne i prirodne proizvode. Roditelji na ovu proslavu donose slana jela i kolače kojima upotpunjavaju tradicionalno dobru ponudu školskog. Učitelji organiziraju različite igre i radionice - lutkarsku predstavu, čarobnu pećinu, slikanje na svili, izradu čestitki, kuglica, patuljaka i sl.

Često se tijekom Božićnog sajma održavaju i Sličice iz nastave kada svaki razred izvodi pred publikom isječke iz svoje nastave. Ovo je za roditelje nižih razreda posebno vrijedno iskustvo jer tako mogu zorno vidjeti što to i kako djeca u višim razredima uče i rade. Sličice se ponekad organiziraju i neovisno o sajmovima, a ponekad se prikazuju samo za roditelje određenog razreda.

Rukotvorine naših učenika i roditelja za Božićni sajam

Slike govore 1000 riječi :)

Dođite na naš Božićni sajam i otkrijte čaroliju predivnih rukotvorina waldorfskih učenika i roditelja!

Lokacija događaja: Waldorfska škola

tajnistvo@waldorfska-skola.com