Promocija knjige ČAROLIJA CRTANJA NA PLOČI autorice waldorfske učiteljice Zorane Gilić Toffolo, prof. njem. i tal.

Dan waldorfske pedagogije

Naslovnica >Događanja >Dan waldorfske pedagogije
Dan waldorfske pedagogije

​Dan waldorfske pedagogije obilježava se povodom obljetnice rođenja utemeljitelja waldorfske pedagogije, filozofa Rudolfa Steinera.

Budite i Vi dijelom onih koji stvaraju novu obrazovnu budućnost za našu djecu!

Prigodan program održava se diljem Hrvatske, a omogućuje dublji uvid u waldorfsku pedagogiju, u rad waldorfskih škola, vrtića, udruga i Instituta za waldorfsku pedagogiju koji u Zagrebu obrazuje waldorfske odgajatelje i učitelje. Savez waldorfskih institucija i inicijativa (SWI) koordinira događanja s ciljem promocije waldorfske pedagogije.

Ove godine predstavljamo promociju knjige ČAROLIJA CRTANJA NA PLOČI autorice waldorfske učiteljice Zorane Gilić Toffolo, prof. njem. i tal.

Knjigu će, uz autoricu, prestaviti

Josip Graovac, urednik Novog retka

Sunčica Vidulić-Vulelija, predsjednica Instituta za waldorfsku pedagogiju

dr.sc. Marina Protrka Štimec, izv.prof. pri Odsjeku za kroatistiku FFZG

Darko Bubanko, akademski slikar i waldorfski učitelj

Nakon predstavljanja knjige bit će organizirano potpisivanje i prodaja pro promotivnoj cijeni

Lokacija: Urania - prostor kreacije, Trg E. Kvaternika 3/3, Zagreb

Nekoliko prigodnih fotografija s posljednjeg i pretposljednjeg obilježavanja Dana Waldorfske pedagogije pogledajte niže.

Lokacija događaja: Urania - prostor kreacije, Trg E. Kvaternika 3/3, Zagreb

tajnistvo@waldorfska-skola.com