Predavanje: Električni dvojnik

Dan waldorfske pedagogije

Naslovnica >Događanja >Dan waldorfske pedagogije
Dan waldorfske pedagogije

​Dan waldorfske pedagogije obilježava se povodom obljetnice rođenja utemeljitelja waldorfske pedagogije, filozofa Rudolfa Steinera.

Budite i Vi dijelom onih koji stvaraju novu obrazovnu budućnost za našu djecu!

Prigodan program održava se diljem Hrvatske, a omogućuje dublji uvid u waldorfsku pedagogiju, u rad waldorfskih škola, vrtića, udruga i Instituta za waldorfsku pedagogiju koji u Zagrebu obrazuje waldorfske odgajatelje i učitelje. Savez waldorfskih institucija i inicijativa (SWI) koordinira događanja s ciljem promocije waldorfske pedagogije.

Nekoliko prigodnih fotografija s posljednjeg i pretposljednjeg obilježavanja Dana Waldorfske pedagogije pogledajte niže.

Lokacija događaja: Dvorana Iona - Waldorfska škola

tajnistvo@waldorfska-skola.com