Poziv na roditeljski sastanak za Malu školu 2020!

Naslovnica >Upisi >Poziv na roditeljski sastanak za Malu školu 2020!

Pozivamo roditelje čija djeca kreću u prvi razred 2020. godine da se jave ukoliko su zainteresirani za našu Malu školu, koja će njihove predškolce na kvalitetan a opet zabavan način pripremati za prve školske dane.

Roditeljski sastanak za upis u Malu školu održat će se 23.01.2020. u 17.30., a namijenjen je roditeljima čija djeca trebaju krenuti u prvi razred 2020. godine. Molimo da roditelji dođu na taj inicijalni sastanak bez djece.

U P I S I  U  T I J E K U !

Idealna priprema za upis u osnovnu školu

Cilj waldorfske male škole: razvoj motoričkih sposobnosti, socijalnih kompetencija i stvaranje radnih navika potrebnih za školu.

Aktivnosti ove jedinstvene predškole uključuju:

• uvod u matematiku - ritmičke igre
  • uvod u čitanje i pisanje - slušanje priča i govorne igre, gledanje lutkarskih predstava...
  • likovne radionice - tehnika mokro na mokro, pastel, vosak, crtanje formi
  • spretne ruke spretne misli - jednostavne tehnike ručnog rada
  • euritmija
  • pjesme i stvaralačke igre na engleskom i njemačkom jeziku

... i druge posebno odabrane aktivnosti za kvalitetnu pripremu djeteta za upis u 1. razred.

​Gdje: Jakuševečka 6, 10000 Zagreb

​Kada: 2 x tjedno po 90 minuta - poslijepodnevni termini prema dogovoru s roditeljima

Informacije o waldorfskoj maloj školi možete također pronaći na posebnoj web stranici: http://predskolazagreb.wuz.hr/.

Sve dodatne informacije i prijave na:
tajnistvo@waldorfska-skola.com ili 01/6609-609.