Waldorfska čajanka

Naslovnica >Novosti >Waldorfska čajanka

Nakon dugih i predivnih 30 godina Waldorfska škola u Zagrebu mijenja svoju lokaciju.

Kako bismo se oprostili od dosadašnje lokacije i dragog nam dvorišta, pozivamo sve sadašnje i bivše učenike, roditelje, učitelje i prijatelje škole na čajanku u našem raskošnom dvorištu!

Veselimo se susretu u utorak, 21. lipnja 2022. od 17 sati na dobro nam poznatoj adresi!

Hvala svima koji sudjeluju u organizaciji!

Hvala našoj učiteljici i bivšoj učenici Medardi Pack koja je vođa ovog velikog projekta!

Hvala našoj učiteljici i bivšoj waldorfskoj učenici Dora Milatić na neodoljivom crtežu za ovaj plakat!