Zimski kamp Waldorfske škole

Zimski kamp

Naslovnica >Događanja >Zimski kamp
Zimski kamp

Djecu očekuje pregršt zanimljivih i kreativnih sadržaja, puno zabave i druženja, kao i zdravi obroci svježe pripremljeni u školi.

Zimski kamp organizirali smo na prijedlog roditelja i djece, potaknuti predivnim iskustvima s naših proteklih ljetnih i proljetnih kampova. Otkrijete i vi zašto su waldorfski dječji kampovi toliko posebni!

Zimski kamp waldorfske škole u Zagrebu

Neka i vaše dijete doživi čaroliju waldorfskog Zimskog kampa, koji se održava 21.-25.02.2022. od 08-17h u prostorima škole i na bazenu Utrina.

Do bazena Utrine gdje se održavaju radionice plivanja organiziran je prijevoz autobusom.

Praktične informacije o Zimskom kampu

Preporučeni uzrast djece za pohađanje zimskog kampa: 5-11 godina

Cijena kampa iznosi 850kn

Kamp uključuje raznolike i posebno osmišljene sadržaje, kao što su: radionice ručnog rada, crtanje, slikanje, pričanje priča, učenje engleskog jezika kroz igru i pjevanje, igra u bazenu za neplivače i plivače, plivanje za plivače...