Zimski kamp Waldorfske škole

Zimski kamp

Naslovnica >Događanja >Zimski kamp
Zimski kamp

Djecu očekuje pregršt zanimljivih i kreativnih sadržaja, puno zabave i druženja, kao i zdravi obroci svježe pripremljeni u školi.

Zimski kamp organizirali smo na prijedlog roditelja i djece, potaknuti predivnim iskustvima s naših proteklih ljetnih i proljetnih kampova. Otkrijete i vi zašto su waldorfski dječji kampovi toliko posebni!

Zimski kamp waldorfske škole u Zagrebu

Neka i vaše dijete doživi čaroliju waldorfskog Zimskog kampa, koji se održava 07.-11.01.2019. od 08-17h u prostorima škole i na bazenu Utrina.

Do bazena Utrine gdje se održavaju radionice plivanja organiziran je prijevoz autobusom.

Praktične informacije o Zimskom kampu

Preporučeni uzrast djece za pohađanje zimskog kampa: 5-10 godina

Cijena kampa iznosi 820kn, uz sljedeće mogućnosti popusta:

• za drugo dijete ostvaruje se 10% popusta
  • roditelji čija djeca pohađaju Waldorfsku školu u Zagrebu ostvaruju 10% popusta

Kamp uključuje raznolike i posebno osmišljene sadržaje, kao što su: radionice ručnog rada, crtanje, slikanje, pričanje priča, učenje engleskog jezika kroz igru i pjevanje, igra u bazenu za neplivače i plivače, plivanje za plivače...

Organizacijske napomene:

• Vožnja do bazena Utrina organizirana je s autobusom.
  • U Školi se svakodnevno kuha odnosno svježe se pripremaju obroci za djecu: doručak, ručak i užina.

Djecu treba dovesti u 8.00 sati u Waldorfsku školu u Zagrebu (Jakuševečka 6), a po njih doći 16.50 – 17.00 sati u bazen Utrina (Kombolova ul. 4a).

Lokacija događaja: Waldorfska škola

tajnistvo@waldorfska-skola.com