Održavanje nastave u idućem tjednu 16.-20.03.2020

Naslovnica >Novosti >Održavanje nastave u idućem tjednu 16.-20.03.2020

Poštovani roditelji,

Budući da se od ponedjeljka 16.03.2020. prekida nastava i u osnovnim školama, naputke koje smo dobili od Ministarstva obrazovanja za održavanje nastave na daljinu prilagodili smo metodici naše škole te smo odlučili sljedeće:

• Gradivo iz svih predmeta bit će prilagođeno novonastalim uvjetima te će u nekim razredima doći do promjena epoha.
  • U nižim razredima (1.-5.) razredne učiteljice i predmetni učitelji javljat će roditeljima putem grupa za komunikaciju što i kako djeca trebaju raditi. Također će javiti termine kada su raspoloživi za konzultacije.
  • U višim razredima (6.-8.) razredne učiteljice će putem grupa za komunikaciju direktno učenicima dostavljati naputke i materijale za rad te će također naznačiti u kojim su terminima dostupni za komunikaciju.
  • Već danas (petak, 13.03.) neki su učitelji učenicima podijelili materijale koje će koristiti u narednom razdoblju

Molimo roditelje za suradnju na način da vode računa da na vrijeme i svakodnevno omoguće svojoj djeci da dobiju sve potrebno za rad, odnosno, u višim razredima da provjere rade li djeca sve prema onome što je s učiteljima dogovoreno.

Sigurni smo da ćete i u ovoj, za sve nas novoj situaciji, uspjeti zadržati razboritost i biti spremni i fleksibilni na suradnju i pomoć kako bi vaša i naša djeca usvojila što više planiranih sadržaja.

Administrativno osoblje bit će dostupno putem emaila i telefona
Ravnateljica Ivana 099 222 3434
Tajnica Dunja: 091/2549567
i prema potrebi dolaziti u školu.

Sa željom da se što prije opet svi zajedno okupimo u našoj školi, veliki pozdrav od svih zaposlenika škole.