Nastava od ponedjeljka 25.05.2020

Naslovnica >Novosti >Nastava od ponedjeljka 25.05.2020

Poštovani roditelji,

Danas, 20.05.2020. smo od Ministarstva znanosti i obrazovanja dobili upute za održavanje razredne nastave od 1. do 4. razreda za razdoblje od ponedjeljka, 25. svibnja 2020. Prema dobivenim uputama omogućeno nam je izvođenje nastave za te razrede. Na sljedećem linku se nalaze upute Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, molimo da ih proučite na slijedećem LINKU:

Ako ste pročitali upute i želite da vaše dijete pohađa nastavu u školi od ponedjeljka 25.05.2020, molimo da to javite svojim razrednim učiteljicama do četvrtka 21.05.2020.

Također molimo da javite hoće li vaše dijete koristiti usluge produženog boravka i prehrane.

Ove informacije su nam potrebne kako bismo mogli organizirati nastavu prema propisanim uvjetima od HZJZ-a. Neki od razreda će biti razmješteni u drugim učionicama, a o tome ćete biti obavješteni od svojih razrednih učiteljica.

Također vas molimo da poštujete pravila ponašanja, dolaska i odlaska u školu kako bismo svi zajedno olakšali način rada u školi u još uvijek izvanrednim uvjetima. Do kraja tjedna će na vaše email adrese stići detaljne upute.

Do kraja svibnja usluge produženog boravka i prehrane nećemo naplaćivati.

Tajništvo će u navedenom razdoblju raditi prema uobičajenom rasporedu, pon-pet 8.00 - 15.00 sati.

Za sva dodatna pitanja slobodno nam se obratite.