Naslovnica >Kutak za roditelje >Produženi boravak

U današnje doba sve je veća potreba za produženim boravkom nakon završene nastave. U našoj školi učenici prvog pa sve do četvrtog razreda mogu ostati u školi do 17 sati pod vodstvom učitelja. Tijekom produženog boravka učenici rješavaju svoje zadaće, pomažu jedni drugima u radu, uređuju bilježnice, ponavljaju nastavno gradivo. Nakon užine svim učenicima je omogućena slobodna igra u školskom dvorištu (građenje, igre loptom, rad u cvjetnjaku i sl.) ili mirne aktivnosti u učionici (društvene igre, crtanje, čitanje i sl.)

Boravak se dijeli na dvije kategorije

• Boravak u školi do 14:00 se ne plaća
  • Od 14:00 do 15:00 – cijena usluge iznosi 1,50 EUR/dnevno (15,00 HRK/dnevno )
  • Od 14:00 do 17:00 – cijena usluge iznosi 3,50 EUR/dnevno (17,00 HRK/dnevno), u cijenu je uključena užina

Boravak se može koristi povremeno ili može biti ugovorena usluga za cijelu školsku godinu.

Boravak pretplata – 500,00 EUR/godišnje (3.767,25 HRK/godišnje), plativo u 10 rata po 50,00 EUR (376,73 EUR/mjesečno) počevši od rujna, završno s lipnjem

Ostanak učenika na produženom boravku se evidentira u listama pohađanja te se zapisuje točno vrijeme njihova odlaska. Sva djeca mogu ostati na produženom borvaku i na dnevnoj bazi prema najavi roditelja razrednoj učiteljici ili Tajništvu škole, a računi za povremeno korištenje ove usluge dolaze pod stavkom boravak povremeno za prethodni mjesec.

Drugi članci iz Kutak za roditelje

Satnica
Cijena prehrane