Produženi boravak

Naslovnica >Kutak za roditelje >Produženi boravak

U današnje doba sve je veća potreba za produženim boravkom nakon završene nastave. U našoj školi učenici prvog pa sve do četvrtog razreda mogu ostati u školi do 17 sati pod vodstvom učitelja. Tijekom produženog boravka učenici rješavaju svoje zadaće, pomažu jedni drugima u radu, uređuju bilježnice, ponavljaju nastavno gradivo. Nakon užine svim učenicima je omogućena slobodna igra u školskom dvorištu (građenje, igre loptom, rad u cvjetnjaku i sl.) ili mirne aktivnosti u učionici (društvene igre, crtanje, čitanje i sl.)

Boravak se dijeli na dvije kategorije

• Boravak u školi do 14:15 se ne plaća
  • Od 14:15 do 15:00 – cijena usluge iznosi 10kn/dnevno
  • Od 14:15 do 17:00 – cijena usluge iznosi 25kn/dnevno, u cijenu je uključena užina

Boravak se može koristi povremeno ili može biti ugovorena usluga za cijelu školsku godinu.

Boravak pretplata – 3.000,00 kn/godišnje, plativo u 10 rata po 300,00 kn počevši od rujna, završno s lipnjem

Ostanak učenika na produženom boravku se evidentira u listama pohađanja te se zapisuje točno vrijeme njihova odlaska. Sva djeca mogu ostati na produženom borvaku i na dnevnoj bazi prema najavi roditelja razrednoj učiteljici ili Tajništvu škole, a računi za povremeno korištenje ove usluge dolaze pod stavkom boravak povremeno za prethodni mjesec.

UŽINA TIJEKOM PRODUŽENOG BORAVKA

16.05. - 20.05.2022.

Užina
Ponedjeljak Banana i zobeni keksići