Produženi boravak

Naslovnica >Kutak za roditelje >Produženi boravak

U današnje doba sve je veća potreba za produženim boravkom nakon završene nastave. U našoj školi učenici prvog pa sve do četvrtog razreda mogu ostati u školi do 17 sati pod vodstvom učitelja. Tijekom produženog boravka učenici rješavaju svoje zadaće, pomažu jedni drugima u radu, uređuju bilježnice, ponavljaju nastavno gradivo. Nakon užine svim učenicima je omogućena slobodna igra u školskom dvorištu (građenje, igre loptom, rad u cvjetnjaku i sl.) ili mirne aktivnosti u učionici (društvene igre, crtanje, čitanje i sl.)

Boravak se dijeli na dvije kategorije

• Od 14:15 do 15:00 – cijena usluge iznosi 10kn
  • Od 14:15 do 17:00 – cijena usluge iznosi 25kn, u cijenu je uključena užina

Boravak se može koristi povremeno ili može biti ugovorena usluga za cijelu školsku godinu.

UŽINA TIJEKOM PRODUŽENOG BORAVKA

14.06. - 18.06.2021.