+385 (0)1 6609 609

Pastirska igra: rođenje Kristovo

Naslovnica >Blog >Pastirska igra: rođenje Kristovo

Kao što će uskoro Božić u Zagrebu biti nezamisliv bez Adventa, tako je on u waldorfskim školama gotovo nezamisliv bez Pastirske igre. I dok nam prvo nudi gradsku vrevu i blještavilo lampica, ovo potonje nam nudi nešto potpuno drugačije.

Svatko tko je sudjelovao u pripremi pastirske igre i njenoj izvedbi, bilo kao redatelj, glumac, podrška ili publika, svatko tko je sam osjetio u tišini i zajedništvu toplinu oko srca, nekoliko dana prije Božića, svatko tko je u istoj tišini izašao iz dvorane i prelio tu toplinu u svoju okolinu, zna da je tračak božićne svjetlosti moguće uhvatiti i daleko od centra Grada – na Jakuševcu.

NAJSJAJNIJA ZVIJEZDA NA NEBU VAS UPUĆUJE NA PUT DO PASTIRSKE IGRE - ROĐENJE KRISTOVO.

Igru je R. Steiner uvrstio u kurikulum waldorfske škole.

Osmaši i njihova učiteljica vas pozivaju na izvedbe:

  • četvrtak, 19.12.2019. u 18.30 u Waldorfskoj školi u Zagrebu
  • petak, 20.12.2019. u 10.30 u Waldorfskoj školi u Zagrebu
  • subota, 21.12.2019. u 17.40 u Waldorfska šola Ljubljana, Streliška 12

Radujemo se susretu s vama!

Ulaz - dobrovoljni prilog
(za maturalno putovanje).

Mi koristimo cookie kako bismo pružili visoku kvalitetu korisničkog iskustva našim korisnicima i punu funkcionalnost web stranice. Nastavljajući korištenjem web stranice prihvaćate korištenje cookie sukladno s našim pravilima Privatnosti.