Lucija Dujmović

Prvo što mi pada na pamet kad pomislim na Waldorfsku školu su genijalni učitelji koji su poticali kreativnost i slobodno mišljenje i koji su nam dali izvrsne temelje na koje i danas nadograđujem svoje znanje.
Teško mi je nešto posebno izdvojiti. Ono što zasigurno mogu reći jest da sve što sam naučila u Waldorfskoj školi mi je uvelike olakšalo nastavak školovanja i pomoglo mi u akademskom okruženju i isticanju pred drugim studentima zbog razvijenih vještina i širokog znanja koje sam usvojila u osnovnoj školi. To se najviše isticalo po stečenim radnim navikama, tehnikama učenja, samostalnom istraživačkom radu i prezentacijama radova. S 22 godine radim kao asistent na jednom Učilištu i studentica sam zadnje godine međunarodnog diplomskog studija na Alma Mater Europaea. Također, iza sebe imam ostvaren veliki broj pohađanih seminara i nastupa na konferencijama. Vjerujem da mi je Waldorfska škola ponudila sve neophodno za moj daljnji osobni i profesionalni rast i razvoj. Ponosna sam na sve što sam ostvarila i naučila.

Lucija Dujmović, nekadašnja učenica naše škole

trenutno (2017) studentica završne godine na međunarodnim studijima