Zimski kamp Waldorfske škole

Zimski kamp

Naslovnica >Događanja >Zimski kamp
Zimski kamp

Djecu očekuje pregršt zanimljivih i kreativnih sadržaja, puno zabave i druženja, kao i zdravi obroci svježe pripremljeni u školi.

Zimski kamp organizirali smo na prijedlog roditelja i djece, potaknuti predivnim iskustvima s naših proteklih ljetnih i proljetnih kampova. Otkrijete i vi zašto su waldorfski dječji kampovi toliko posebni!

Zimski kamp waldorfske škole u Zagrebu

Neka i vaše dijete doživi čaroliju waldorfskog Zimskog kampa, koji se održava 19.-23.02.2024. u Zagrebu, Siget 18c.

Djecu očekuje pregršt zanimljivih i kreativnih sadržaja, puno zabave i druženja, kao i ukusni obroci po načelima zdrave prehrane iz domaće kuhinje.

Praktične informacije o Zimskom kampu

Iskusni waldorfski učitelji i sportski voditelji vode Zimski kamp za vašu djecu (5-11 godina).

Cijena kampa iznosi 175EUR

Zimski Kamp uključuje raznolike i posebno osmišljene sadržaje, kao što su: šivanja, mokro filcanje, rad u drvetu, slikanje, sadnja, sportske aktivnosti i plivanje na bazenu Utrina sa sportskim trenerima!

Saznajte više na:

Lokacija događaja: Waldorfska škola