Buvljak

Buvljak Waldorfske škole u Zagrebu

Naslovnica >Događanja >Buvljak Waldorfske škole u Zagrebu
Buvljak Waldorfske škole u Zagrebu

Buvljak Waldorfske škole u Zagrebu.

Sve vas koji nas podržavate pozivamo na sudjelovanje jer pomagati drugima je recept za sretno srce!

Buvljak Waldorfske škole u Zagrebu.

Recikliramo stare stvari, primamo donacije u odjeći obući i ostalim potrepštinama, a sakupljene novčane donacije darujemo onima kojima je najpotrebnije. Kako to izgleda na buvljaku? Družimo se, puno se smijemo, čudimo se kako je sve jeftino, a na kraju zadovoljno odlazimo doma s pokojom savršenom krpicom koju smo dobile za nevjerojatnih par kuna. A od ove godine imamo i radionice recikliranja tekstila!

Vaše stvari koje biste željeli donirati možete donijeti u školu u za to predviđene kutije pored trećeg razreda, ili nas kontaktirajte preko ove stranice.

Lokacija događaja: Waldorfska škola

tajnistvo@waldorfska-skola.com