Anita Roguljic Jukić

Naslovnica >Svjedočanstva Mala škola >Anita Roguljic Jukić

Nakon dugo traženja i razmišljanja u koju školu upisati dijete,u najužem izboru bila nam je Waldorfska škola.
Svidjela nam se mogućnost pohađanja Male škole za predškolce i u sklopu Waldorfske škole,jer osim cjelovite pripreme za školu koju dijete dobije,naše dijete je imalo priliku upoznati se s načinom rada u školi,te susresti se s učiteljima koji tamo rade i koji individualno i s puno poštovanja prilaze svakom"malom biću",a mi roditelji mogli smo promatrati kako se naše dijete osjeća...
Kada bi izlazio iz učionice s osmijehom i sjajem u očima, ostajući još dugo u školskom dvorištu u igri s djecom,znali smo da je to to i sve dileme oko upisa su nestale.
I za kraj bih citirala našeg sretnog drugaša Rudija:"U maloj školi mi je bilo fantastično.Bilo je sve drukčije,sve nekako bolje,na kreativniji način se učilo... Djeci se to svidjelo."

Anita Roguljic Jukić