Robert i Marijana Cigrovski

Naslovnica >Svjedočanstva Mala škola >Robert i Marijana Cigrovski

Oboje naše djece, Marica i Ivor pohađali su malu waldorfsku školu, i svakako im je bila veliki doprinos. Kao roditelji primijetili smo kako je mala škola utjecala na razvoj emocionalno-socijalne zrelosti ili spremnosti.
U 1. razredu su lakše komunicirali sa vršnjacima i učiteljima, jer su ih godinu dana prije sve dobro upoznali. Mala škola je poticala kako socijalno-emocionalnu, tako i tjelesnu spremnost, te stvaranje pozitivne slike o školi i o sebi samome. Sve to je utjecalo da su sa radošću i znatiželjom krenuli u prvi razred Waldorfske škole, sa lakoćom se odvajali od roditelja, sa veseljem i bez stresa se prilagodili novom veeelikom poglavlju u životu.

Lp,

Robert i Marijana Cigrovski