Obitelj Bundavica Vitezica

Naslovnica >Svjedočanstva Mala škola >Obitelj Bundavica Vitezica

Evo par riječi o tome što je nama značila Mala škola. U to vrijeme niti Laura niti mi kao roditelji nismo znali mnogo o toj pedagogiji niti kako škola uopće funkcionira pa smo tako tada imali mnoštvo pitanja u našim glavama na koja nismo znali kako najbolje do odgovora. A onda kroz pohađanje Male škole dobili smo sve odgovore pa čak i više. Bio je to i jedan prekrasan uvod u školovanje i u samu pedagogiju za sve nas. Laura je već u Maloj školi dobila puno više u tako malo vremena nego za vrijeme svih silnih godina boravka u gradskom vrtiću gdje smo i tada istovremeno redovno polazili. Mnogo je značilo i to da Laura danas je učenik jednog velikog razreda te škole a gdje su mnogi prijatelji upravo s njom došli još iz Male škole tako da su se prijateljstva samo nastavila i nije bilo straha oko te socijalizacije. Mala škola je tada za nas imala veliki značaj jer bila nam je svojevrsni prozor u tu čaroliju koju danas svi prolazimo kroz našu waldorfsku školu!

Srdačan pozdrav,

Obitelj Bundavica Vitezica