mama Vulje Radmila

Naslovnica >Svjedočanstva Mala škola >mama Vulje Radmila

Sama predškola ( Mala škola ) je izvrsna stvar prije upisa u vašu školu budući da se djeca koja su išla u kalsične vrtiće upoznaju uopće s način funkcioniranja škole i samog programa.
Isto tako je dobro što u ta dva mjeseca dijete upozna sredinu, drugu djecu s kojom će vrlo vjerojatno kasnije ići u razred, učitelje, stekne neke nove vještine bez obzira dali se na kraju upisuje u školu ili ne.
U svakom slučaju, odluka o organiziranju predškole je hvale vrijedna i dobra stvar.
Konkretno, Una je išla u Waldorfski vrtić pa je i bila upoznata s načinom rada škole i programom, ali se isto tako veselila svakom satu jer je upoznala nove prijatelje, učiteljicu Maju( u našem slučaju ) koju je jako zavoljela i veselila se polasku u školu, nije bilo nikakvog stresa, prvi dan škole kao da je bio i nastavak onog što je ona zavoljela.
Inače, svaki dan se s veseljem diže i doslovno trči u školu, jako je sretna što je to baš njena škola.
Zadnji dan škole je bila tužna što počinju praznici pa se i rasplakala, ali ju je njena draga učiteljica Tihana utješila zagrljajem i poljupcem.
Mislm da napisano dovoljno govori o vašoj školi kao i prednostima same Male škole prije upisa.
Zaključno, kad su naša djeca sretna, sretni smo i mi roditelji jer nam djeca odrastaju u jednoj zdravoj sredini!
Pohvale svem osoblju škole kao i svim učiteljima bez iznimke!

Eto toliko, ukratko,

mama Vulje Radmila