Naslovnica >Osoblje >Kristina Petrušić
+385-1-6609-609
Jakuševečka 6, HR-10000 Zagreb, Hrvatska

Učiteljica tjelesnog odgoja

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc vitae risus dolor. Maecenas vitae velit vitae nisi vestibulum fermentum. In sed lorem gravida, auctor ligula vel, blandit orci.

O učiteljici Kristini Petrušić

Kristina Petrušić je učiteljica tjelesnog odgoja u Waldorfskoj školi u Zagrebu od 2016.godine. Osim tjelesnog odgoja preuzela je satove vrtlarstva, boravka te čak i razredništva kada je bilo potrebno.
Kristina je diplomirala na Kineziološkom fakultetu u Zagrebu, te stekla zvanje magistra kineziologije.
Polaznica je studija Bothmer gimnastike u Ljubljani.