+385 (0)1 6609 609

Srednja waldorfska škola u Zagrebu započela je s radom

Naslovnica >Novosti >Srednja waldorfska škola u Zagrebu započela je s radom

Učenici su upoznali svoje profesore koji će im donijeti pregršt sadržaja predviđenih gimnazijskim programom, ali i u skladu s afinitetima naših srednjoškolaca.

Za upis smo otvoreni cijele godine, ali savjetujemo da požurite kako ne biste propustili mnoge projekte, terenske nastave i putovanja tijekom kojih će naši učenici steći znanja i vještine neposrednim iskustvom, a vezani su uz nastavne epohe koje se svaki mjesec izmjenjuju.

Ovo je prva generacija waldorfskih srednjoškolaca koji će waldorfsko obrazovanje dobiti prema zaokruženom kurikulumu waldorfske pedagogije.

Mi koristimo cookie kako bismo pružili visoku kvalitetu korisničkog iskustva našim korisnicima i punu funkcionalnost web stranice. Nastavljajući korištenjem web stranice prihvaćate korištenje cookie sukladno s našim pravilima Privatnosti.