+385 (0)1 6609 609

Škola za roditelje

Naslovnica >Novosti >Škola za roditelje

S veseljem vam šaljemo obavijest da će se naša Škola za roditelje održavati i ove godine. Namjera i želja nam je da vam pomognemo u razumijevanju i rješavanju svakodnevnih nedoumica i izazovnih situacija koje stoje na putu u sazrijevanju kako vaše djece, tako i vas kao roditelja.

Na plakatu možete vidjeti raspored naših izabranih tema, a uz njih ćemo rado odgovoriti i na sva vaša pitanja i dileme.

Naš prvi susret je u ponedjeljak 23.01.2023. od 18 do 20 sati u prostorijama škole.

Veselimo se susretu i rado vas očekujemo.

Za sve dodatne informacije:
098/41 25 99 ili
tajnistvo@waldorfska-skola.com

skola_za_roditelje_2023.jpg

Mi koristimo cookie kako bismo pružili visoku kvalitetu korisničkog iskustva našim korisnicima i punu funkcionalnost web stranice. Nastavljajući korištenjem web stranice prihvaćate korištenje cookie sukladno s našim pravilima Privatnosti.