Škola slavi svoju 20-godišnjicu!

Naslovnica >Novosti >Škola slavi svoju 20-godišnjicu!

PROSLAVA 20 GODINA WALDORFSKE ŠKOLE U ZAGREBU

Dragi sadašnji i bivši učenici, roditelji, učitelji, suradnici, prijatelji!

S veseljem vas pozivamo na susret i druženje 26.04.2014. povodom obilježavanja 20-god. waldorfske škole u Zagrebu.

12:00 - 13:30 Kazalište Kerempuh, Ilica 31

• Pozdravni govor Gradonačelnika Grada Zagreba
  • Umjetnički program: Biografija škole u slikama; izvode bivši i sadašnji učenici i učitelji škole, te mnogi važni sudionici nastanka i života škole - iz Hrvatske, Austrije i Njemačke.

14:00 - ... Waldorfska škola u Zagrebu, Jakuševečka 6

• Okupljanje pod lipama u dvorištu
  • Domjenak
  • Zvono zvoni i program iznenađenja počinje (zajednički izrijek, milenijska fotografija, crtice kreativnog i umjetničkog sadržaja, krijes, pjesma, druženje ...)