+385 (0)1 6609 609

Seminar za stručno usavršavanje srednjoškolskih profesora

Naslovnica >Novosti >Seminar za stručno usavršavanje srednjoškolskih profesora

1. i 2. travnja 2023. održan je seminar za stručno usavršavanje srednjoškolskih profesora. S obzirom da je proces otvaranja Waldorfske srednje škole u Zagrebu pri samom kraju, cilj ovog seminara je okupiti profesore koji se žele dodatno educirati za rad u waldorfskoj srednjoj školi. U suradnji s partnerskim institucijama Freie Hochschule Stuttgart i Bund der freien Waldorfschulen ovo je bio uvodni ciklus u sklopu kojeg su mentori Claudia Leuze, Albrecht Hüttig i Maren Sonnenfroh zaokružili prva tri sedmoljeća razvoja čovjeka te istaknuli specifičnosti i izazove u obrazovanju mladih tijekom razdoblja mladenaštva. 

Predmeti Povijest i Matematika dodatno su bili produbljeni metodičko- didaktičnim vježbama. 

Izrazito nas je veselio veliki odaziv od preko osamdeset polaznika koji su od predavanja mogli predahnuti na umjetničkim radionicama euritmije koje je vodio Mario Čuletić. 

S obzirom da je ovaj uvodni seminar bio organiziran u sklopu projekta Erasmus+, svi zainteresirani mogli su besplatno sudjelovati.

Najavljujemo da će se nastavak ove edukacije održati početkom srpnja ove godine o čemu će  uskoro još biti  riječi.

Mi koristimo cookie kako bismo pružili visoku kvalitetu korisničkog iskustva našim korisnicima i punu funkcionalnost web stranice. Nastavljajući korištenjem web stranice prihvaćate korištenje cookie sukladno s našim pravilima Privatnosti.