+385 (0)1 6609 609

Roditeljski sastanak za upis u Malu školu 2018

Naslovnica >Novosti >Roditeljski sastanak za upis u Malu školu 2018

Pozivamo roditelje čija djeca kreću u prvi razred 2018. godine da se jave ukoliko su zainteresirani za našu Malu školu, koja će njihove predškolce na kvalitetan a opet zabavan način pripremati za prve školske dane.

Roditeljski sastanak za roditelje predškolaca održat će se u utorak, 23. siječnja 2018. u 17.30 sati.

Molimo da svoj dolazak na roditeljski sastanak najavite/potvrdite na mail: tajnistvo@waldorfska-skola.com.

Više informacija o Maloj waldorfskoj predškoli pogledajte ovdje ili nas kontaktirajte na telefon 01/6609-609 ili na email: tajnistvo@waldorfska-skola.com.

Mi koristimo cookie kako bismo pružili visoku kvalitetu korisničkog iskustva našim korisnicima i punu funkcionalnost web stranice. Nastavljajući korištenjem web stranice prihvaćate korištenje cookie sukladno s našim pravilima Privatnosti.