+385 (0)1 6609 609

Roditeljski sastanak za malu školu

Naslovnica >Novosti >Roditeljski sastanak za malu školu

Obavijest – Mala Škola siječanj 2019

Roditeljski sastanak za roditelje djece predškolaraca koji su zainteresirani za pohađanje Male waldorfske škole održat će se u utorak, 22.01.2019. u 17.30 sati u učionici trećega razreda u glavnoj zgradi.

Sastanak je namijenjen roditeljima djece koja bi se upisala u prvi razred u šk.g. 2019./2020. u Waldorfskoj školi u Zagrebu. Na roditeljskom sastanku voditelji programa će govoriti o ciljevima i iskustvima pohađanja programa koji je osmišljen kako bi djecu na kreativan i zanimljiv način uveli u sadržaje koji ih očekuju u prvom razredu.

O programu i iskustvima roditelja bivših polaznika Male škole pročitajte više na ovoj poveznici...

Molimo da nam svoj dolazak potvrdite na mail: tajnistvo@waldorfska-skola.com

Mi koristimo cookie kako bismo pružili visoku kvalitetu korisničkog iskustva našim korisnicima i punu funkcionalnost web stranice. Nastavljajući korištenjem web stranice prihvaćate korištenje cookie sukladno s našim pravilima Privatnosti.