Roditeljski sastanak pred početak Male škole za predškolce

Naslovnica >Novosti >Roditeljski sastanak pred početak Male škole za predškolce

Uskoro će u našoj školi započeti Mala škola za predškolce koji 2017 godine kreću u 1. razred. Pripremite svoje dijete za upis u osnovnu školu uz ovaj jedinstveni program predškole.

Roditeljski sastanak za Malu školu održat će se u utorak 24. siječnja 2017. g. u 17.30 sati u prostorima Škole.

Više o Waldorfskoj Maloj školi pročitajte u nastavku, a za dodatne informacije nazvati 01/6609 609 ili 01/6609 598 ili na mail ravnatelj@waldorfska-skola.com.

Idealna priprema za upis u osnovnu školu

Cilj male škole: razvoj motoričkih sposobnosti, socijalnih kompetencija i stvaranje radnih navika potrebnih za školu

Aktivnosti ove jedinstvene predškole uključuju:

• uvod u matematiku - ritmičke igre
  • uvod u čitanje i pisanje - slušanje priča i govorne igre, gledanje lutkarskih predstava...
  • likovne radionice - tehnika mokro na mokro, pastel, vosak, crtanje formi
  • spretne ruke spretne misli - jednostavne tehnike ručnog rada
  • euritmija
  • pjesme i stvaralačke igre na njemačkom jeziku

... i druge posebno odabrane aktivnosti za kvalitetnu pripremu djeteta za upis u 1. razred.

Gdje: Jakuševečka 6, 10000 Zagreb

Kada: 2 x tjedno po 90 minuta - poslijepodnevni termini prema dogovoru s roditeljima

Vidimo se 24.01. na roditeljskom sastanku!