+385 (0)1 6609 609

Proslava Miholja u Waldorfskoj školi

Naslovnica >Novosti >Proslava Miholja u Waldorfskoj školi

Waldorfska škola u Zagrebu poziva vas da nam se 30.09.2023. od 16 - 19h pridružite u našoj tradicionalnoj proslavi Miholja. I ove godine okupljamo se u Parku mladenaca u Sigetu gdje smo vam pripremili mnoge zanimljive igre s kojima simbolično rastjerujemo tamu, te se spremamo na kontemplaciju koju nam donose hladniji i mračniji dani.

Za vas naši trećaši pripremili su mnoge radionice i igre:

  • radionica izrade mačeva
  • labirint hrabrosti
  • lov na zmaja
  • i još mnogo toga

Odmorite se uz finu domaću hranu i napitke. Ulaz je besplatan!

Vidimo se! 

Mi koristimo cookie kako bismo pružili visoku kvalitetu korisničkog iskustva našim korisnicima i punu funkcionalnost web stranice. Nastavljajući korištenjem web stranice prihvaćate korištenje cookie sukladno s našim pravilima Privatnosti.