+385 (0)1 6609 609

Proljetni kamp za djecu za vrijeme Uskrsnih praznika

Naslovnica >Novosti >Proljetni kamp za djecu za vrijeme Uskrsnih praznika

Potaknuti izuzetnim uspjehom naših dosadašnjih ljetnih i proljetnih kampova te velikim interesom roditelja i djece, i ove godine organiziramo u našoj školi jedinstveni Proljetni kamp, koji će se održati za vrijeme Uskrsnih praznika.

Pozivamo i Vaše dijete na uzbudljivu, zabavnu i poučnu avanturu proljetnog waldorfskog kampa!

Više informacija potražite na ovom linku, a za sva dodatna pitanja, slobodno nam se obratite.

Mi koristimo cookie kako bismo pružili visoku kvalitetu korisničkog iskustva našim korisnicima i punu funkcionalnost web stranice. Nastavljajući korištenjem web stranice prihvaćate korištenje cookie sukladno s našim pravilima Privatnosti.