Poziv za upis u Malu školu 2016!

Naslovnica >Novosti >Poziv za upis u Malu školu 2016!

Pozivamo roditelje čija djeca kreću u prvi razred 2016 godine da se jave ukoliko su zainteresirani za našu Malu školu, koja će njihove predškolce na zabavan način pripremati za prve školske dane.

Roditeljski sastanak za roditelje predškolaraca održat će se 19.01.2016. u 17.30 sati u Waldorfskoj školi u Zagrebu.

Molimo da svoj dolazak na prvi roditeljski sastanak i zanimanje za upis u Malu waldorfsku predškolu najavite na telefon 01/6609609 ili na email: tajnistvo@waldorfska-skola.com

Na roditeljskom sastanku ćemo predstaviti nastavni program Waldorfske Male škole te dogovoriti termine održavanja programa.