+385 (0)1 6609 609

Poziv za dostavu ponuda za udžbenike

Naslovnica >Novosti >Poziv za dostavu ponuda za udžbenike

Poziv za dostavu ponuda: Nabava udžbenika (za 5., 6., 7. i 8. razred) za školsku 2019./2020. godinu za učenike Waldorfske škole u Zagrebu

Temeljem članka 10. Pravilnika o nabavi roba, radova i usluga na koje se ne primjenjuje Zakon o javnoj nabavi Škole, objavljuje se poziv za dostavu ponuda: Nabava udžbenika (za 5., 6., 7. i 8. razred) za školsku 2019./2020. godinu za učenike Waldorfske škole u Zagrebu

U privitku možete pronaći poziv za dostavu ponuda i ostalu potrebnu dokumentaciju za nabavu udžbenika.

Priloženi dokumenti: (dokumenti u prilogu)

Mi koristimo cookie kako bismo pružili visoku kvalitetu korisničkog iskustva našim korisnicima i punu funkcionalnost web stranice. Nastavljajući korištenjem web stranice prihvaćate korištenje cookie sukladno s našim pravilima Privatnosti.