Poziv na Okrugli stol: Zašto upisati dijete u Waldorfsku školu?

Naslovnica >Novosti >Poziv na Okrugli stol: Zašto upisati dijete u Waldorfsku školu?

Kada: Subota, 6.12.2014., 13.00 sati

Gdje: U prostorima Waldorfske škole u Zagrebu, učionica 08. razreda

Saznajte sve što vas zanima o waldorfskoj školi od učitelja, sadašnjih i bivših učenika i roditelja na Okruglom stolu koji će se održati za vrijeme Božićnog sajma 6.12.2014. u 13.00 sati u Waldorfskoj Školi u Zagrebu u učionici 8. razreda (dvorišni objekt Iona). Tom će prigodom zainteresirani roditelji moći pogledati i malu izložbu učeničkih bilježnica i radova.

Na sva će pitanja odgovarati Danijela Žura, pedagoška ravnateljica, razredna učiteljica 3. razreda i roditeljica u školi, Josipa Kebet razredna učiteljica 7. razreda i učiteljica engleskog jezika te Darko Bubanko, učitelj likovnog odgoja i obrta, kao i bivši učenici naše Škole. Za vrijeme Okruglog stola u Školi su organizirane radionice i lutkarska predstava gdje je moguće ostaviti djecu i bezbrižno sudjelovati u razgovoru.