Održani Božićni koncerti naših učenika

Naslovnica >Novosti >Održani Božićni koncerti naših učenika

Tijekom prosinca 2014 održana su čak tri Božićna koncerta učenika Waldorfske škole u Zagrebu.
Osim prigodnog koncerta u školskoj dvorani Ioni za vrijeme Božičnog sajma, održani su i nastupi našeg školskog zbora i orkestra na zagrebačkom Zrinjevcu, te potom i u osnovnoj školi u Zapruđu.

Podsjetimo, u školskom zboru i orkestru sudjeluju svi učenici Waldorfske škole, čime se sustavno razvija i potiče kreativna strana svakog djeteta kao i njegova sigurnost u nastupu pred publikom.