+385 (0)1 6609 609
+385 (0)1 6609 609

Obavijest za upis u PRVI RAZRED!

Naslovnica >Novosti >Obavijest za upis u PRVI RAZRED!

Poštovani roditelji budućih prvašića,

sukladno informaciji od Upravnog odjela za prosvjetu, kulturu, sport i tehničku kulturu Grada Zagreb, obavještavamo vas da će uskoro početi prijave za liječnički pregled djeteta za upis u prvi razred u školsku godinu 2020./ 2021. Pratite informacije školske ambulante prema mjestu prebivališta vašeg djeteta.

Upute o potrebnoj dokumentaciji i daljnjim koracima za upis zatražite putem emaila tajnistvo@waldorfska-skola.com .

Mi koristimo cookie kako bismo pružili visoku kvalitetu korisničkog iskustva našim korisnicima i punu funkcionalnost web stranice. Nastavljajući korištenjem web stranice prihvaćate korištenje cookie sukladno s našim pravilima Privatnosti.