Natječaj za učitelja/icu tjelesne i zdravstvene kulture

Naslovnica >Novosti >Natječaj za učitelja/icu tjelesne i zdravstvene kulture

WALDORFSKA ŠKOLA U ZAGREBU

raspisuje

NATJEČAJ za popunu radnog mjesta:

Učitelj/ica tjelesne i zdravstvene kulture (1 izvršitelj), određeno nepuno radno vrijeme – zamjena do povratka radnice s porodiljnog dopusta

Uvjeti:

Opći uvjeti za zasnivanje radnog odnosa sukladno odredbama Zakona o radu i posebni uvjeti sukladno Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi :

• završen diplomski sveučilišni studij odgovarajućeg smjera.

Uz gore navedene uvjete učitelj glavne nastave mora ispunjavati dodatne posebne uvjete:

• najmanje dvogodišnja naobrazba za waldorfskog učitelja na instituciji priznatoj od međunarodne waldorfske asocijacije
  • završena najmanje dvogodišnja naobrazba za waldorfskog učitelja, smjer Bothmer gimnastika na instituciji priznatoj od međunarodne waldorfske asocijacije

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta se podnose u roku 8 dana od objave Natječaja, na adresu škole.

Natječaj traje od 22.-30.09.2015.