Natječaj za radno mjesto - Učitelj glazbenog odgoja

Naslovnica >Novosti >Natječaj za radno mjesto - Učitelj glazbenog odgoja

WALDORFSKA ŠKOLA U ZAGREBU

raspisuje

NATJEČAJ za popunu radnog mjesta:

Učitelj glazbenog odgoja m/ž: jedan (1) izvršitelj, određeno nepuno radno vrijeme, zamjena za porodiljni dopust

Opći uvjeti za zasnivanje radnog odnosa sukladno odredbama Zakona o radu i posebni uvjeti sukladno Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, odgovarajuća vrsta i razina obrazovanja (završen diplomski sveučilišni studij odgovarajućeg smjera).
Posebni uvjet: najmanje dvogodišnja naobrazba za waldorfskog učitelja na instituciji priznatoj od međunarodne waldorfske asocijacije.

Svi kandidati trebaju zadovoljavati zakonske uvjete za rad u osnovnoj školi.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta se podnose u roku 8 dana od objave Natječaja, na adresu: tajnistvo@waldorfska-skola.com

Natječaj traje od 06.-14.02.2015.