Natječaj za radna mjesta učitelja glavne nastave

Naslovnica >Novosti >Natječaj za radna mjesta učitelja glavne nastave

WALDORFSKA ŠKOLA U ZAGREBU

JAKUŠEVEČKA 6, ZAGREB

raspisuje

NATJEČAJ za popunu radnih mjesta:

Učitelj/ica glavne nastave (1 izvršitelj), određeno puno radno vrijeme – zamjena do godine dana.

Učitelj/ica glavne nastave (1 izvršitelj), određeno puno radno vrijeme – do povratka radnice s porodiljnog dopusta.

Uvjeti:

Opći uvjeti za zasnivanje radnog odnosa sukladno odredbama Zakona o radu i posebni uvjeti sukladno Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi :

• odgovarajuća vrsta i razina obrazovanja (završen diplomski sveučilišni studij)

Uz gore navedene uvjete učitelj glavne nastave mora ispunjavati dodatne posebne uvjete:

• najmanje dvogodišnja naobrazba za waldorfskog učitelja na instituciji priznatoj od međunarodne waldorfske asocijacije.

Učitelj/ica I. razreda glavne nastave (1 izvršitelj), određeno puno radno vrijeme.

Uvjeti:

Uz gore navedene uvjete učitelj glavne nastave u I razredu mora ispunjavati dodatne posebne uvjete:

• zavšena naobrazba za waldorfskog učitelja na instituciji priznatoj od međunarodne waldorfske asocijacije.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta se podnose u roku 8 dana od objave Natječaja, na adresu škole.

Natječaj traje od 28.04.-13.05.2016.