Ljetni kamp u Waldorfskoj školi

Naslovnica >Novosti >Ljetni kamp u Waldorfskoj školi

Što će raditi vaše dijete ovoga ljeta u Zagrebu?

Predlažemo rješenje koje kombinira dobru zabavu, druženje, kreativnost i učenje stranog jezika - a sve u prirodi i zelenilu!
Želite li vašem djetetu omogućiti ugodne i zabavne praznike, pozivamo vas da se pridružite ovom jedinstvenom Waldorfskom ljetnom kampu, namijenjenom djeci u dobi od 5 do 11 godina!

​Pored popularnih programa i radionica u školskim prostorima i zelenilu, dio programa odvijat će se i na obližnjem bazenu Utrine, uz prigodne ljetne vodene radosti.

Više detalja potražite na ovom linku.