Festival Bajki u subotu 10. rujna

Naslovnica >Novosti >Festival Bajki u subotu 10. rujna

Najčarobniji festival u gradu - festival bajki već ove subote, 10. rujna održava se na velikom travnjaku Waldorfske škole u Zagrebu od 17 do 22 sata. Pripovijedat ćemo i slušati, okupljeni oko vatre sve do kasno u noć, onako kako se to radilo u davna vremena u kojima su se, kako priča kaže, „želje još ispunjavale“. U pauzama između pričanja djeca će se moći igrati na igralištu, jahati konje, svirati bubnjeve, učiti žonglirati – ili se, zajedno s roditeljima okrijepiti u zdravljaku. Čekaju vas fina, s ljubavlju spravljena jela: domaće pizze, kolači, izvorska voda, čajevi i sokovi.Glavna pripovjedačica i moderatorica je Jasna Held, jedina hrvatska izvorna pripovjedačica bajki i priča. Program počinje u 17 sati, a najprije pripovijedamo priče i bajke za malu djecu, zatim za malo stariju djecu, a onda, na samom kraju, u kasnije sate, priče koje će zagolicati maštu posve odrasle djece.

Ponesite jastučiće, deke, karimate, dobru volju i vedrinu. Čekamo vas s veseljem!