+385 (0)1 6609 609

Drugi ciklus Erasmus projekta “Waldorf Mentorship Program”

Naslovnica >Novosti >Drugi ciklus Erasmus projekta “Waldorf Mentorship Program”

Početak ovog polugodišta obilježio je drugi ciklus Erasmus projekta “Waldorf Mentorship Program”.

Pod stručnim vodstvom naših mentora Uwea Dombrowskog, Jürgena Lohmanna i  Claudie Leuze krenuo je praktični dio mentorskog seminara. Učitelji su podijeljeni u radne skupine te su cijeli tjedan međusobno hospitirali na nastavi, promatrali nastavni proces i produbljivali  svoje mentorske kompetencije.

Ovaj praktični dio mentorskog usavršavanja koji se odvijao u jutarnjem dijelu ciklusa bio je popraćen radionicama, diskusijama i predavanjima u popodnevnom dijelu svakoga dana.

Teme poput isprepletenosti životnih procesa i procesa učenja, vještine kolegijalnog savjetovanja i profesionalne komunikacije, metakognitivne vještine, zakonitosti ljudske percepcije i interpretacije samo su neke od tema koje će naših deset učitelja implementirati u svoje bogato znanje i višegodišnje iskustvo u dosadašnjem radu u Waldorfskoj školi Zagreb

Mi koristimo cookie kako bismo pružili visoku kvalitetu korisničkog iskustva našim korisnicima i punu funkcionalnost web stranice. Nastavljajući korištenjem web stranice prihvaćate korištenje cookie sukladno s našim pravilima Privatnosti.