Dan Waldorfske pedagogije - 27.02.2015.

Naslovnica >Novosti >Dan Waldorfske pedagogije - 27.02.2015.

Pozivamo Vas na Dan waldorfske pedagogije povodom obljetnice rođenja utemeljitelja waldorfske pedagogije, filozofa Rudolfa Steinera. Prigodan program koji će se održati u središtu Zagreba u ZgForumu, (Gajeva 27), omogućit će Vam dublji uvid u Waldorfsku školu u Zagrebu koja postoji već 21 godinu, kao i u Institut waldorfske pedagogije koji u Zagrebu obrazuje waldorfske odgajatelje i učitelje.
Dođite i saznajte što je to ritmički dio u nastavi i kako se obilježavaju rođendani u waldorfskom vrtiću, poslušajte osvrt na knjigu eminentnog waldorfskog pedagoga i mentora prof. Davida Brierlyija „Skriveno u vidljivom“ te čujte kako je izgledao put Waldorfske škole u Zagrebu od njezina osnutka do danas...

Diljem Hrvatske, a pod okriljem Saveza waldorfskih institucija i inicijativa (SWI) istoga će se dana održati događanja s ciljem promocije waldorfske pedagogije - u Samoboru, Rijeci, Splitu i Dubrovniku, Donjem Kraljevcu, Osijeku i Slavonskom Brodu. Budite i Vi dijelom onih koji stvaraju novu obrazovnu budućnost za našu djecu.

Sudjeluju:

• Lada Pekota Šenjug, predsjednica Instituta za waldorfsku pedagogiju
  • Ivana Vukelić Bonifačić, poslovna ravnateljica Waldorfske škole u Zagrebu
  • Darko Bubanko, akademski slikar, waldorfski učitelj
  • Sunčica Vidulić Vulelija, waldorfska odgajateljica
  • Nikolina Zrinski, waldorfska učiteljica
  • Studentice IWP-a: Mihaela Žugec, Barbara Gregl, Antonija Krčelić.