+385 (0)1 6609 609

Božićni sajam u Školi - 09.12.2017.

Naslovnica >Novosti >Božićni sajam u Školi - 09.12.2017.

Božićni sajam u našoj školi je tradicija koju njegujemo više od dvadeset godina. Prilika je to za susret, prilika je to za vidjeti djelić školske atmosfere, prilika je to za kupnju rukotvorina koje su stvarali učenici s roditeljima, prilika je to za napuniti police smočnice najodabranijim proizvodima naših eko izlagača, prilika je to za ručati delicije iz domaće kuhinje roditelja škole i kuharice Tine, prilika je to za odvesti najmlađe u Čarobnu pećinu i na blagdansku predstavu, prilika je to za uživati u baletnom nastupu najmlađih učenika, za diviti se mladim glazbenicima, za sudjelovati na radionicama i probuditi kreativca u sebi...

Mi koristimo cookie kako bismo pružili visoku kvalitetu korisničkog iskustva našim korisnicima i punu funkcionalnost web stranice. Nastavljajući korištenjem web stranice prihvaćate korištenje cookie sukladno s našim pravilima Privatnosti.