Waldorfska škola otvara vrata svojim posjetiteljima

Dani otvorenih vrata

Naslovnica >Događanja >Dani otvorenih vrata
Dani otvorenih vrata

Pozivamo vas na sasvim poseban Dan otvorenih vrata Waldorfske škole:
u četvrtak 11. travnja 2019. godine, s početkom u 10:00.

Ekskluzivno: ove godine dan otvorenih vrata će omogućiti posjet stvarnom nastavnom procesu u školi pa će zainteresirani roditelji moći iz prve ruke doživjeti kako izgleda waldorfska nastava u praksi!

Zbog toga se ovoga puta Dan otvorenih vrata održava radnim danom, u vrijeme trajanja nastave.

Nekoliko fotografija s prethodnih Dana otvorenih vrata donosimo niže na ovoj stranici!

O danima otvorenih vrata

Škola tradicionalno otvara svoja vrata za širu javnost tijekom Božićnog i Proljetnog sajma.

No, od 2019. godine zainteresirani posjetitelji mogu pristupiti samom nastavnom procesu i doživjeti ga iz prve ruke!

Na taj je način roditeljima učenika i posjetiteljima omogućen uvid u način i kvalitetu izvođenja nastave prema waldorfskom kurikulumu.

Tijekom dana održava se i Okrugli stol na temu – Zašto upisati dijete u waldorfsku školu?  Uz roditelje, učitelje i ravnateljicu Škole, u raspravi često sudjeluju i bivši učenici Škole, koji rado djele svoja iskustva upisa i snalaženja u srednjoj školi te sjećanja na razdoblje života provedeno u waldorfskoj osnovnoj školi.

Lokacija događaja: Waldorfska škola

tajnistvo@waldorfska-skola.com