Strani državljani

Ondina i David Whitney

U svijetu koji je postao mehanički i ne razvija se u skladu s ljudskom prirodom, vrlo je malo projekata kao što je waldorfska škola, koja stavlja cjelokupno ljudsko biće u središte pozornosti. Mi smo, kao obitelj, došli u kontakt s nekoliko waldorfskih škola. Naš je sin u Norveškoj pohađao waldorfski vrtić i školu. Kćer nam je tamo pohađala waldorfski vrtić, a sada pohađa Waldorfsku školu u Zagrebu. Primijetili smo da je svim školama zajedničko da su učitelji vrlo posvećeni svom poslu, da stvaraju kreativne, dinamične i skladne zajednice. Gradivo se usvaja kroz intelekt, emocije, glazbu, kreativnost i pokret. Posjećuju se...
Pročitaj sve