Naslovnica >Dodatne informacije >Kutak za roditelje

Dragi roditelji,

Kao što znate, u našu školu ne upisujemo samo djecu nego i njihove roditelje. To ima svoje puno pedagoško opravdanje, jer samo zajedničkim snagama možemo uspjeti u tako zahtjevnoj zadaći kao što je odgoj čovjeka. Ovaj proces u školi podupiremo aktivnom brigom o mjestu u kojem će dijete provesti gotovo polovicu svoga djetinjstva, čime pokazujemo, više nego riječima, da nam je škola važna i da je poštujemo. Takvim angažmanom svoje stavove i vrijednosti najuvjerljivije prenosimo na dijete.

Snaga waldorfskog pedagoškog koncepta je i u tome što su roditelji partneri ne samo u odgoju, nego i u brizi oko fizičkog tijela škole. Da bismo to što svrsishodnije činili pripremili smo za Vas upitnik koji će nam pomoći da bolje iskoristimo naše/vaše resurse, pa Vas molimo da ga ispunite.

Srdačno Vam zahvaljujemo na dobroj volji.

Drugi članci iz Dodatne informacije

Satnica