Koncerti i priredbe

Naslovnica >Slobodne aktivnosti >Koncerti i priredbe

Naša je škola, između ostaloga, poznata i po brojnim koncertima, priredbama i nastupima učenika.

Podsjetimo, u školskom zboru i orkestru sudjeluju svi učenici škole, čime se sustavno razvija i potiče kreativna strana svakog djeteta kao i njegova sigurnost u nastupu pred publikom.

Osim brojnih nastupa u našoj školskoj dvorani Ioni, svake se školske godine organiziraju nastupi i na drugim lokacijama, kao što su gradska kazališta, druge škole te ostali prigodni koncertni lokaliteti.

Na ovoj stranici možete pogledati nekoliko prigodnih fotografija s velikog koncerta naših učenika u kazalištu Kerempuh, koncerta na Zrinjevcu te s koncerta-gostovanja u jednoj zagrebačkoj osnovnoj školi.

Također u nastavku pogledajte i nekoliko video klipova s Velikog proljetnog koncerta te s Božićnog koncerta...