Božićni sajam Waldorfske škole

Božićni sajam

Naslovnica >Događanja >Božićni sajam
Božićni sajam

Božićni sajam Waldorfske škole održava se u prosincu i otvoren je za sve prijatelje Škole!

Božićni sajam u Waldorfskoj školi u Zagrebu Siget 18C - subota 02.12.2023. od 10:30 - 16:00

Prodajni dio je sajam na kojem učenici škole, ali i prijatelji, kreativni i ekološki izlagači nude svoje unikatne i prirodne proizvode. Roditelji na ovu proslavu donose slana jela i kolače kojima upotpunjavaju tradicionalno dobru ponudu delicija iz školske kuhinje. Učitelji organiziraju različite igre i radionice - lutkarsku predstavu, čarobnu pećinu, slikanje na svili, izradu čestitki, kuglica, patuljaka i sl.

Često se tijekom Božićnog sajma održavaju i Sličice iz nastave kada svaki razred izvodi pred publikom isječke iz svoje nastave. Ovo je za roditelje nižih razreda posebno vrijedno iskustvo jer tako mogu zorno vidjeti što to i kako djeca u višim razredima uče i rade. Sličice se ponekad organiziraju i neovisno o sajmovima, a ponekad se prikazuju samo za roditelje određenog razreda.

Očekuje vas:

• Bogata ponuda rukotvorina, prirodnih proizvoda i delicija
  • Zdravljak “Slasni zalogaji adventa”
  • Čarobna pećina
  • Kreativne radionice za predškolce i učenike nižih razreda
  • Lutkarska predstava za najmlađe
  • Predavanje o adventu
  • Program malih glazbenika “Zvučni planet”
  • Saznajte zašto upisati dijete u Waldorfsku školu
  • Upisi u Malu školu
  • ... i još mnoga druga iznenađenja.

Lokacija događaja: Waldorfska škola

tajnistvo@waldorfska-skola.com