Radionica gestovnih i dodirnih igara

Naslovnica >Novosti >Radionica gestovnih i dodirnih igara

Naizgled jednostavne  gestovne  igre  Wilme Ellersiek  su ritmičko-plesne, stvaralački  zaigrane igre koje  potiču maštu, razvoj pokreta i govora. Pomoću ritmičko muzikalnih gestovnih igara želi se djecu dovesti do izvora životne radosti i izgrađujućih životnih snaga. One su pravo blago za djecu, roditelje i pedagoge. Ovog puta uz svakodnevne uključit ćemo i proljetno ljetne teme.

Vrijeme: 25. 02. 2020. od 17.30 do 19.00 sati

Mjesto: DV Nikole Zrinskog, Gundulićeva 28, Zagreb

Voditeljica: Mirjana Radanović, dugogodišnja učiteljica u Waldorfskoj školi u Zagrebu, trenutno zaposlena u waldorfskom vrtiću u Nuertingenu, Njemačka, apsolvent na Institutu za prstovne igre Wilme Ellersiek u Stuttgartu. Igre primjenjuje svakodnevno u radu s djecom u vrtiću. Ponukana njihovom učinkovitošću započela je s prevođenjem igara na hrvatski jezik .

Molimo Vas da zbog ograničenog broja sudionika svoju prijavu pošaljete što ranije e-mailom na iwp.cro@gmail.com ili telefonom na 098 91 98 813 te da svoju uplatu izvršite odmah po potvrdi prijave, a najkasnije do 22.2.2020.

Kotizacija iznosi 100 kn, za studente IWP-a, roditelje DV Nikole Zrinskog i nezaposlene iznosi 75 kn.

Institut izdaje potvrde za sudjelovanje