Poziv na predavanje i radionicu

Naslovnica >Novosti >Poziv na predavanje i radionicu

Što nas očekuje na radionici?

• Upoznavanje sa svim sadržajima adventskih tjedana i Božića
  • Kako djeci pružiti doživljaj Adventa i Božića različit od onog što ih u današnje vrijeme u njihovu svakodnevnom okruženju kroz komercijalizaciju tih blagdana očekuje?
  • Kako adventsko vrijeme i Božić njeguju kod djece vrline koje su danas teško odgojive?
  • Praktični primjeri kroz radionicu ručnog rada: Božićni svetkovni stol; izrada božićnih simbola

Vrijeme: Srijeda, 20.11.2019. od 17.00 do 20.00 sati

Mjesto: Waldorfska škola u Zagrebu, Jakuševečka 6

Predavanje: Ivanka Katarinčić, zdravstvena pedagoginja i waldorfska učiteljica