Natječaj za popunu radnog mjesta

Naslovnica >Novosti >Natječaj za popunu radnog mjesta

WALDORFSKA ŠKOLA U ZAGREBU, JAKUŠEVEČKA 6, ZAGREB, raspisuje

NATJEČAJ za popunu radnog mjesta:

Učitelj/ica glavne nastave (1 izvršitelj) na određeno nepuno radno vrijeme – zamjena za radnicu na porodiljnom dopustu

Uvjeti:

Opći uvjeti za zasnivanje radnog odnosa sukladno odredbama Zakona o radu i posebni uvjeti sukladno Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi :

• odgovarajuća vrsta i razina obrazovanja (završen diplomski sveučilišni studij)

Uz gore navedene uvjete učitelj glavne nastave mora ispunjavati dodatne posebne uvjete:

• dvogodišnja naobrazba za waldorfskog učitelja na instituciji priznatoj od međunarodne waldorfske asocijacije.

Natječaj traje do 08.12.2014. Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta slati na gore navedenu adresu.