NATJEČAJ za popunu radnih mjesta

Naslovnica >Novosti >NATJEČAJ za popunu radnih mjesta

1. Ravnatelj m/ž: jedan (1) izvršitelj, određeno, nepuno radno vrijeme.

Osnovni uvjeti: zakonski uvjeti za ravnatelja sukladno Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnom i srednjem školstvu, a ima:

• završen sveučilišni diplomski studij
  • najmanje pet godina iskustva na odgojno obrazovnim poslovima u osnovnoj ili srednjoj školi

Posebni uvjeti:

• naobrazba za waldorfskog učitelja na instituciji priznatoj od međunarodne waldorfske asocijacije

2. Voditelj projekata i pomoćnik ravnatelja za stručno administrativne poslove m/ž: jedan (1) izvršitelj, određeno, puno radno vrijeme.

Osnovni uvjeti: opći uvjeti za zasnivanje radnog odnosa sukladno odredbama Zakona o radu.

Posebni uvjeti:

• završen sveučilišni diplomski studij društvenog smjera
  • iskustvo u vođenju projekata
  • iskustvo u novinarstvu i odnosima s javnošću
  • informatička pismenost (Word, Excel, PowerPoint, Project management)
  • najmanje 5 godina radnog iskustva u rukovođenju u privatnom sektoru
  • fluentnost u engleskom jeziku, poželjno i u njemačkom
  • poznavanje waldorfske pedagogije

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta se podnose u roku 8 dana od objave Natječaja, na navedenu adresu.

Natječaj traje od 13.-21. Listopada 2014.

Cijeli tekst naječaja možete vidjeti OVDJE: