Maskenbal u Waldorfskoj školi 2020

Naslovnica >Novosti >Maskenbal u Waldorfskoj školi 2020

KOME JE NAMIJENJEN MASKENBAL?

Maskenbal, odnosno fašnik, u Waldorfskoj školi otvoren je za širu javnost, a tradicionalno ga osmišljavaju osmaši i njihovi roditelji - pa tako svake godine imamo prilike vidjeti nešto sasvim novo i posebno.

Uz nezaobilazne sadržaje maskenbala i igara koje posebno priželjkuju oni najmlađi, dostupne su razne maštovite usluge, poput proricanja sudbine, oslikavanja lica i šminkanja. Uz izbor najboljih maski ručne izrade za sve uzraste, u ponudi su, naravno, ukusni slasni slani i slatki zalogaji - i isto tako ukusni napici. Na koncu, očekuje nas pjesma i ples uz sasvim posebnu atmosferu.

Sav prihod od Fašnika namjenjen je osmašima za njihovo maturalno putovanje.

KAKO DO IDEJE ZA MASKU?

Na waldorfskom se maskenbalu mogu vidjeti razne maštovite maske za djecu i odrasle... Većina maski je, naravno, ručne izrade i svjedoči kreativnosti i vještini naše djece, roditelja i dragih gostiju!

Kategorije u kojima se biraju naj maske su:

• naj maske za predškolce
  • naj maske za školarce do 4. razreda
  • naj maske za školarce od 5. razreda
  • naj maske za odrasle
  • naj obiteljske i grupne maske

I zato, probudite svoju kreativnost i na trenutak se pretvorite u vašeg omiljenog lika iz bajke, priče ili filma, u životinju ili biljku, u zanatliju, moreplovca ili umjetnika, u mitsko biće ili božanstvo kakve drevne mitologije, u urođenika ili u poznatu osobu... zapravo, u bilo što :)

Dođite, i uživajte s nama u kreativnom i super-zabavnom, neponovljivom maskenbalu u zemlji patuljaka!